Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Míra a Zorka Hejdovi ukázali království syna: Tatínek ho vybudoval vlastníma rukama

Míra a Zorka Hejdovi se pochlubili krásným pokojíčkem pro Nicolase.
Zdroj: Se souhlasem M. Hejdy / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Moderátorka Zorka Hejdová (28) s manželem Mírou (37) prožívají krásné období. Nedávno na světě přivítali svého milovaného syna Nikolase, pro nějž připravili krásný dětský pokojíček, který se rozhodli ukázat i veřejnosti. Takhle to v království chlapečka vypadá.

Zorka a Míra Hejdovi už mají konečně doma svůj poklad. Jejich syn Nikolas se narodil přesně v den termínu ve čtvrtek 8. dubna a Míra už si šťastnou maminku i chlapečka odvezl z porodnice domů.

V domečku už na Nikolase čekal krásný pokojíček, kterým se Míra pochlubil na sociálních sítích. Ukázal nejen výsledný snímek, ale také videa z doby, kdy byl pokojík ještě v procesu a nebudoval ho nikdo jiný než sám Míra. "Království malého Nikoláska. Tak snad za 2 roky nám sem nebude věšet ceduli na dveře s nápisem "nevstupovat"", napsal úsměvně ke snímku.

V podkrovním dětském pokojíčku převládá modrá, bílá a béžová barva. Postýlku má Nikolas bílou s nebesy a pokoj je vybaven i několika dekoracemi, jako jsou polštáře, plyšáci, hračky nebo osvětlení, které připomíná nafukovací balónky. Veselé jsou i stěny místnosti, jež nemají jednolitou barvu, ale na některých z modrých zdí jsou i bílé mráčky. "Výběr tapety byl klíčový, podle ní se vybíraly všechny ostatní doplňky. Nakonec jsme zvolili obláčky, ale bylo to dilema," prozradila Zorka na svých sociálních sítích.

V galerii se podívejte nejen na pokojíček Nikoláska, ale také na proces, jak vznikal.Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy