Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Míra a Zorka Hejdovi tráví volné chvíle v sídle na Šumavě: Pochlubili se luxusním interiérem

Zdroj: Instagram/ Zorka Hejdová
+ Dalších 6 fotografií
bydlení
Moderátorka Zorka Hejdová (30) prožívá s manželem Mírou (37) jedno z nejkrásnějších životních období. Půvabná moderátorka nedávno odtajnila informaci, že čekají příchod prvního miminka, které by se mělo narodit na jaře. Než se ale děťátko narodí, tak se Hejdovi rozhodli strávit svátky i volné chvíle v novém roce 2021 na Šumavě, kde Míra vybudoval luxusní bydlení.

Moderátorka Zorka Hejdová prožívá s manželem Mírou jedno z nejkrásnějších období života. Po dlouhém společném partnerství nedávno oznámili, že čekají první přírůstek do rodiny. „Máme jedno malé/velké tajemství, i když, měli jsme. Čekáme miminko a nesmírně se těšíme,“ těmito slovy oznámila Zorka Hejdová, že čeká s manželem Mírou první děťátko.

Luxusní šumavské sídlo

Své volné chvíle před příchodem děťátka se rozhodli trávit v Železné Rudě v luxusním sídle, které Míra vybudoval. „Dodnes si pamatuju, jak jsem zvažoval, zda byt koupit. Pak přišla druhá myšlenka. Musí to být totální dřevěná pecka, uděláme celý interiér jako totální stylovku,“ napsal Míra na svých sociálních sítích k interiérové proměně. Luxusní interiér nese prvky šumavské přírody. Tudíž dřevo, kámen a ani mech nechybí. „200 let staré trámy pro postel, 50 let staré trámy z původního krovu. Tohle dopadlo snad ještě líp, než byl plán,“ hlásí spokojeně Míra.

Do krásného apartmánu se Hejdovi rozhodli odjet během svátků a na Šumavě oslavili i Nový rok. Volný čas tráví procházkami zasněženou šumavskou krajinou, odkud nezapomínají svým fanouškům posílat milé pozdravy.

V galerii se podívejte, jak si v Železné Rudě Zorka s Mírou bydlí.

Související články

Další články