Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Minulost nového partnera Zuzany Čaputové je peprná: Od skina až k ochránci přírody

Minulost nového partnera Zuzany Čaputové je peprná: Od skina až k ochránci přírody
Zdroj: archiv Zuzany Čaputové a Juraje Rizmana/reprofoto RTVS
+ Dalších 6 fotografií
příběh
Nový partner slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (46) měl prý složité dospívání. Ochránce přírody a bývalý poradce své přítelkyně Juraj Rizman (44) se dal snad ke každému hnutí, které za jeho mladých let existovalo!

Slovensko má zase svého "prvního frajera". Prezidentka Zuzana Čaputová se zamilovala do svého exporadce Juraje Rizmana. Pevné pouto přátelské ale mezi nimi vzniklo už před třinácti lety.

Vztah potvrdil o víkendu sám Rizman, jenž nechtěl zabíhat do podrobností. "Ano, jsme spolu," řekl webu topky.sk. Podle všeho spolu zatím nebydlí a dohromady se dali někdy na sklonku loňského roku.

Rizman se rázem ocitl v centru pozornosti a každý o něm chce všechno vědět. Myslet si, že se jedná o nějakého nudného úředníka, který nejdřív o životním prostředí radil Čaputové a teď našeptává místopředsedovi slovenského parlamentu, je naprosto zcestné. Než se stal občanským aktivistou a začal zachraňovat planetu, byl Juraj docela sígr!

Od skina po depešáka

Prozradil to na sebe v projektu svetlopodperinou.cz, jeho příběh tam sepsal novinář Karol Sudor. "Začal poslouchat různé hudební styly a podle toho zapadat do různých partiček, ne vždy s nejlepší pověstí. Nezůstalo jen u hudby. Někdy došlo i na pěsti. Juraj rány dával i dostával. Za necelé dva roky stihl být skinem, pankáčem, metalistou, depešákem i ledasčím jiným. Vystřídal asi všechny hudební styly světa. Vždy ho něco nadchlo, aby ho to zase rychle přešlo," píše o Rizmanově dospívání Sudor.

Neplatí to ale o ochraně životního prostředí, u níž zůstal posledních pětadvacet let. Čaputová se k nové známosti nevyjádřila, její mluvčí veškeré otázky odbyl slovy, že prezidentka má právo na soukromí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy