Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ministr vnitra Jan Hamáček do toho praštil podruhé: Ženit se bude s bývalou političkou ODS

Předsedou ČSSD se ve druhém kole volby stal Jan Hamáček.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
nový život
A je ruka v rukávě! Ministr vnitra Jan Hamáček (41) se bude znovu ženit. Nebude to však s jeho první ženou, se kterou se rozvedl před skoro dvěma měsíci. Srdce předsedy sociální demokracie získala politička Gabriela Kloudová. S půvabnou blondýnkou z ODS se má oženit už tento týden.

Po třinácti letech manželství se Jan Hamáček dohodl se svou, dnes už bývalou, ženou Kamilou na tom, že je čas se vydat na svou vlastní cestu. První pokus o rozvod přerušil koronavirus, ale nic je v jejich rozhodnutích nezastavilo. Na začátku června se rozvedli. Nešlo o žádnou nenávist, bývalí manželé spolu dál normálně fungují, už kvůli dětem.

Po 13 letech se rozvedl, teď si bere jinou

Pro Blesk dříve uvedl, že jim to s Kamilou nefungovalo. A teď se zřejmě ukázal důvod, proč to nefungovalo. Seznam Zprávám se podařilo zjistit, že ministr vnitra se bude ještě na konci tohoto týdne ženit a jeho nevěstou se stane Gabriela Kloudová "Ano, informaci mohu potvrdit," uvedl stručně pro Seznam Zprávy. O svatbě věděli jen blízcí obou politiků.

Gabriela Kloudová zaujala už jen svou vizáží, neboť je neuvěřitelně krásná. Půvabná blondýnka dříve působila v ODS a dostala se do podvědomí lidí při vládě Mirka Topolánka. Od roku 2010 do roku 2014 působila za ODS v zastupitelstvu hlavního města. V roce 2013 kandidovala za Hlavu vzhůru, blok však ve volbách propadl. Z politiky nikdy neodešla.

Spekulace o jiné ženě

O tom, že se Hamáček stýká právě s Kloudovou, se spekulovalo už dříve. "Jestli je příčinou rozvodu Gábina, tak je blb," napsal jeden z našich čtenářů. Mnozí si mysleli, že nešlo o "nefunkčnost" vztahu, ale o to, že se mu do života vkradla jiná žena.

Související články

Další články