Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ministr vnitra Hamáček vzkazuje Erbové: Bazénová party je nezodpovědný hazard, hrozí postih

Jan Hamáček označil jednání Erbové za krajně nezodpovědné.
Zdroj: archiv eXtra / Vlaďka Erbová
+ Dalších 9 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Modelka Vlaďka Erbová (38) se objevila pod vlnou kritiky, že z nařízení české vlády si nic moc nedělá. Bývalá modelka se totiž rozhodla, že bude se svými kamarády, když v ČR platí nouzový stav. Na Instagramu se pochlubila snímky z bazénového mejdanu. Užívala si ve vile rodinného známého. Redaktor eXtra.cz oslovil šéfa Ústředního krizové štábu Jana Hamáčka, který při pohledu na snímky zvedl oči v sloup. "Je to krajně nezodpovědné," vyslal vzkaz královně města Most. Nakonec jsme získali i vyjádření Vlaďky Erbové.

Až do konce nouzového stavu bude platit zákaz volného pohybu To znamená, že máte sedět doma a ven vycházet v nejnutnějších případech. Vlaďka ukázala snímky z mejdanu, kde se pilo, jedno, plavalo - bez roušek. Na chování Vlaďky Erbové upozornil web expres.cz.

"Dovoleno to není a je to krajně nezodpovědné," řekl pro portál eXtra.cz Hamáček s tím, že postih Erbové hrozí. "Co je možné postihnout, tak že lidé, kteří tam přišli a účastnili se toho setkání a nemají bydliště na té adrese, tak porušili nařízení Ministerstva zdravotnictví o omezení volného pohybu osob," řekl eXtra.cz Jan Hamáček, který nedávno vyzýval Čechy, aby se podobných akcí zdrželi. "Ještě není vyhráno, i když se podařilo epidemii dostat pod kontrolu," uvedl ministr vnitra.

Vyjádření Erbové

Manželský pár, v jejichž vile si Erbová zaplavala, jsou jejími blízkými kamarády. Podnikatel vlastní společnost Netlook, která provozuje oblíbené stránky s obsahem pro dospělé. Při černém scénáři by porušení karantény mohlo mít dopady i pro Zdeňka Bahenského a Tomáše Řepku, kteří mají s modelkou potomky. Erbová redakci poskytla vysvětlení a porušení karantény vyloučila.

"Nic jsem určitě neporušila. Beru je jako dlouholeté rodinné známé. Jsem tu už několik týdnů, nešlo o žádný mejdan. V mém bytě v Mostě momentálně probíhají stavební úpravy," uvedla Erbová pro eXtra.cz.

VŠE O BOJI S KORONAVIREM NAJDETE ZDE.

Související články

Další články