Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ministr Roman Prymula povolil sex. Ale jen s prověřeným partnerem

Ministr Roman Prymula povolil sex. Ale jen s prověřeným partnerem
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
varování
Ministr zdravotnictví Roman Prymula (56) si vytvořil účet na Twitteru. Tam dnes napsal svůj první příspěvek, ve kterém žádá, aby lidé zůstali přes víkend doma. Dokonce odpověděl na několik komentářů, které se na jeho profilu hromadily. Řadu lidí pobavil, když zareagoval na dotaz, zda mohou mít lidé během koronaviru pohlavní styk.

"Chci požádat všechny naše spoluobčany, aby využili deštivého prodlouženého víkendu k tomu, aby zůstali doma, četli si knížky, dívali se na filmy a užívali si rodinu," napsal Roman Prymula ve svém prvním příspěvku na Twitteru, kde nasbíral už přes 5 tisíc sledujících. Pod prosbou ministra zdravotnictví se hromadily komentáře, směřující k zavedeným opatřením v souvislosti s koronavirem. Jedna reakce ale vyčnívala více, než ostatní.

"A sex? Můžeme?" zeptala se nevině žena pod příspěvkem. Na to měl ministr zdravotnictví jasnou odpověď. "Tyto aktivity jsou povoleny, ale pouze s prověřeným partnerem," napsal suverénně, čímž pobavil řadu lidí. Někteří nemohli ministrovo vyjádření zanechat bez komentáře. "To mi je vás líto. Myslím, že zrovna vy jste prověrku nedostal," dodala další žena. Jeden z komentujících se tak dotazoval, jestli se musí před stykem prokázat negativním testem na covid-19.

A dotazů přibývalo: "Pane profesore, a jak se vaše ministerstvo dívá na techniku styku? Předpokládám, že preferujete polohu zezadu a v roušce, neboť poloha tváří v tvář může být riziková?" zeptal se další. Na to už však Prymula nereagoval stejně, jako na nespočet kritických a výsměšných reakcí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy