Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ministr financí Pilný naštval Čechy: Pracovat do konce života je naprostý nesmysl, vzkazují mu

Moc oblíbenosti tedy nenabral!
Nový ministr financí Ivan Pilný na oblíbenosti příliš nenabyl hned z kraje svého působení. Veřejnost téměř smrtelně pohoršil názorem, že by lidé měli pracovat až skoro do konce života. Na ministra plivou oheň nejen důchodci, kteří si práci ve vysokém věku nedovedou představit, ale také lidé, kterých by se případná změna zákona měla týkat.

V internetových diskuzích se lidé shodují téměř jednohlasně. Všichni do jednoho by rádi viděli, jak bude ministr financí ve věku pětaosmdesáti let sekat trávník sám.

„Kdo to vymýšlí, tak nikdy pořádně nepracoval.“

„Co třeba zedník, prodavačka, automechanik – ten se bude v 70 letech válet pod autem jo??? Ten bude rád že se dobře vyčůrá.“

„Já to vidím tak, že prostě se bude ještě čásek mlet něco o zvyšování věku odchodu do důchodu – a pak prostě takhle po ránu vystoupí premiér a ohlásí – vážení a milí, důchodový systém zkrachoval, takže zavádíme jiný – životní minimum každému a nazdar bazar. Jako měna – naráz a bez diskuzí,“ rozčilují se občané ve veřejných diskuzích.

Názor ministra Pilného je nerealizovatelný nejen díky nenávisti, kterou vzbuzuje mezi veřejností, ale navíc situaci podle některých serverů nevidí reálně. Jeho teorii o dojezdu penzijního systému tak považují za naprosto chmurnou!

Související články

Další články