Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ministr Adam Vojtěch (33) se oženil: Vzal si krásnou učitelku a bývalou missku Olgu

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
SVATBA
Konečně do toho praštil... Ministr Adam Vojtěch (ANO) je ženáč. V sobotu si vzal svou partnerku Olgu. Jako první o jejich veselce informoval Andrej Babiš (ANO). Svůdná Olga Píšová, která je povoláním učitelka, si vzala manželovo příjmení a je tedy Vojtěchová.

Andrej Babiš na své facebookové stránce prozradil, že Adam Vojtěch povýšil svůj vztah do stavu manželského s dlouholetou partnerkou Olgou. "Včera byl velký den našeho ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Měl svatbu. Přeji Adamovi a Olze v jejich společném životě všechno dobré. Jsou krásný pár,“ uvedl Babiš na profilu na sociální síti.

Než se Vojtěch stal šéfem resortu zdravotnictví, v roce 2005 na sebe upozornil v soutěži SuperStar, kde dostal přezdívku Ken. Několik let zpíval ve swingovém orchestru Metroklub Big Band a později příležitostně hostoval v českobudějovických tanečních orchestrech Valdaband a Fordance Orchestra. I když mu pěvecký talent nejde upřít, politika pro něj byla lákavější.

Ani Vojtěchova manželka není zcela neznámá Kromě toho, že je povoláním učitelka, která v minulosti studovala a později sama učila na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a aktuálně působí na Univerzitě Karlově, se v roce 2009 účastnila soutěže Miss Academie. Tam se stala finalistkou...

Související články

Další články