Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Minisérii Herec diváci vychvalují do nebes: Cina je dokonalý, Jastraban je ukázkový hajzl

Minisérii Herec diváci vychvalují do nebes: Cina je dokonalý, Jastraban je ukázkový hajzl
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
chvála
Česká televize v neděli odvysílala první díl očekávané minisérie Herec v hlavní roli s Janem Cinou. Reakce diváků na sebe nenechaly dlouho čekat a na děj i herce se snáší téměř jen samá chvála. Obzvláště právě Cina a Adrian Jastraban si vysloužili celou řadu komplimentů.

Minisérie Herec, vyprávějící příběh mladého talentovaného umělce Standy Láníka, se u diváků po odvysílání prvního dílu setkala s velkým úspěchem. Obzvláště velké chvály se dočkal Jan Cina, který se ujal role hlavního hrdiny.

Diváci jsou už po prvním dílu nadšení a čekají, co jim nabídnou další dvě. „Jan Cina je skvělý, tenhle kluk má budoucnost a já mu moc fandím. Všichni herci hodně dobrý a moc se těším na další díly,“ popisuje jeden z hodnotících diváků.

Lidé umí kromě hlavního hrdiny ocenit i dobře zahranou zápornou postavu, proto je potěšil i výkon Adriana Jastrabana „Ukázková svině, uvěřitelnej,“ napsal divák. Podobně dobrého hodnocení se dočkal i Martin Finger

Nepředvídatelný děj

Kromě herců diváci pozitivně hodnotí i samotný scénář. Mnozí z nich ve svých komentářích k minisérii napsali, že ačkoliv běžně umí odhadnout dějovou linii seriálů a filmů, u Herce se jejich představy nenaplnily a zírali tak s otevřenou pusou. Jak se minisérie líbí vám?

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy