Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Mini sumo Charlotte Štiková se cpe a nezadržitelně tloustne: Už i kalhoty praskají pod jejím velkým zadkem

+ Dalších 29 fotografií
české sumo
Charlotte Štiková (22) již dlouhá léta bojuje s obezitou. Už několikrát se snažila zhubnout, ale všechno skončilo u planých řečí. Jak jsme už mohli vidět v reality show Štiky, tak Charlotte má ze všeho nejraději salámy a sladké. S takovým tempem bude mít Charlotte za chvíli velké zdravotní problémy. Kdo ji konečně probere?

Charlotte Štiková je už natolik tlustá, že jí praskají i rifle. Místo toho, aby šla konečně do sebe a začala se svou gigantickou nadváhou něco dělat, tak vesele postuje na sociální sítě fotky prasklých riflí a hrozně se tomu směje.

Ve dvaadvaceti letech vážit víc než metrák je zdraví škodlivé. Charlotte si nejvíce libuje v salámech, tučných věcech a sladkých dobrůtkách, absolutně netušíc, že si kompletně devastuje zažívací systém a zdraví.

Charlotte se snažila snad jednou nebo dvakrát ve svém životě zhubnout, ale vždycky to skončilo u planých slibů. Takovým tempem bude z válečka Charlotte za chvíli pořádné české sumo. A nic vtipného na tom není. Vyžrat se do takových rozměrů je spíš k pláči.

Mohlo by vás zajímat

Další články