Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Mimozemšťani jsou tady: Jsme v kontaktu s Galaktickou federací, tvrdí profesor

Mimozemšťani jsou tady: Jsme v kontaktu s Galaktickou federací, tvrdí profesor
Zdroj: profimedia.cz
vesmír
Milovníci mimozemského života a konspiračních teorií mohou začít slavit. Izraelec Haim Eshed (87), který dříve pracoval na národním programu pro bezpečnost vesmíru, tvrdí, že je planeta Země s mimozemskými entitami v kontaktu už dlouho. Výzkumník má ale za to, že lidstvo ještě není na přímé setkání připraveno.

Profesor Haim Eshed zkoumá vesmír desítky let a v izraelském programu pro bezpečnost vesmíru působil dlouhých třicet let, nemělo by tedy jít o nějakého podvodníka a lháře. Eshed tvrdí, že Spojené státy americké a Izrael jsou v kontaktu s mimozemskými entitami, přesněji s Galaktickou federací, která má podzemní základnu na Marsu. Jenže proč jsme je nikdo neviděli?

Na to má osmasedmdesátiletý bývalý šéf programu také vysvětlení. Lidstvo podle něj prostě ještě není připraveno na setkání s mimozemskými civilizacemi. "Kdybych s tím přišel před pěti lety, asi by mě poslali do blázince," vylíčil Eshed pro Jerusalem Post a vysvětlil, že dnes už nemá co ztratit, proto to řekl právě teď. Na univerzitách ho respektují, trend se mění a dnes se o tomto fenoménu mluví mnohem víc. Z úřadu odešel v roce 2011 a od té doby je jeho největší vášní právě zkoumání mimozemských civilizací.

V poznatcích figuruje i Trump

Je snad náhoda, že ve stejné době vychází jeho kniha, která se právě tohoto tématu týká? Možná jde jen o reklamu a ne o strašidelnou pravdu. V psaní totiž Eshem nemá sebemenší problém zajít i do detailů. Například v knize stojí, že mimozemšťané museli zastavit prezidenta Spojených států Donalda Trumpa. Mohl totiž prozradit tajemství o meziplanetární komunikaci, což by byl obrovský problém.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy