Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Mimozemšťané jsou tady! Podívejte se, čím ohlásili svůj přílet!

Přiložené video mělo zachycovat pouze dění před ruským vozem, z kterého bylo pořízeno. Celou noční oblohu ale najednou rozsvítil bílý záblesk. Kdo celou záhadu vysvětlí?

Ruský řidič se právě pohyboval kolem města Stavropol, když se mu podařilo zachytit nevídaný jev. V České republice se dnes možná řeší zatmění slunce, ale v Rusku mají jiné starosti.

Tajemství bílého záblesku zatím nikdo nedovedl vysvětlit. A protože všichni vědci mlčí, celá záležitost dává prostor k mnoha spekulacím.

Někteří věří v blesk či světlici, jiní zase ve vojenské cvičení ruské armády.

O blesk se ale dle videa určitě nejedná. Meteorologové navíc vyloučili, že by za incidentem stálo počasí. Na světlici je záblesk příliš krátký a navíc až moc rozlehlý. Vojenské cvičení v obydlené oblasti je pak velmi nepravděpodobné.

Mnoho lidí na celém světě tak pevně věří tomu, že se jednalo o mimozemšťany. Záblesk totiž nedoprovázel žádný zvuk a zhasl veřejné osvětlení v přilehlém městě.

Co myslíte? Pohybují se v Rusku mimozemšťané?

Mohlo by vás zajímat

Další články