Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Mimozemšťané jsou tady! Dělníci na Borneu zřejmě našli Marťana!

Několik dělníků na ostrově Borneo pořádně vyděsil neznámý tvor. Ještě předtím, než ho skupina mužů vyhnala do lesa, pořídila unikátní záběry tohoto stvoření. Vypadá jako mimozemšťan?

Celá událost byla intenzivně probírána na internetu a diskutéři došli k jedinému možnému závěru. To musí být mimozemšťan! S prozaičtějším vysvětlením ale přispěchali povolaní vědci.

Tento bratranec filmového Gluma rozhodně není mimozemšťanem, jak by se na první pohled mohlo zdát. Je to ve skutečnosti medvěd bez srsti. Jak tento druh medvěda vypadá, když je zdravý, si můžete prohlédnout v galerii. Najdete deset rozdílů?

Důvod ztráty srsti tohoto jedince je prozatím neznámý. Jedním z důvodů by podle vědců měla být ztráta POLOVINY původního území obývaného tímto druhem medvěda.

Stále častěji vysazované palmové plantáže ohrožují nejen medvědy, ale i zbytek živočišných druhů na ostrově Borneo. Velké korporace totiž odmítají platit za dražší, ekologické zemědělství.

Zastaví je někdo?

Mohlo by vás zajímat

Další články