Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Mimořádná zpráva pro českou žurnalistiku: Ornella Koktová posiluje tým blogerek eXtra!

Ornella Koktová bude novou videoblogerkou eXtra.cz.
Zdroj: Facebook.com
Tým blogerek eXtra.cz ve složení Nela Slováková, Kateřina Kristelová a Dominika Myslivcová posiluje před Mistrovstvím světa v ledním hokeji přední česká intelektuálka a módní ikona Ornella Koktová!

Koktová (22), kterou jsme na poslední chvíli vyfoukli agentuře Reuters, bude na eXtra ve svém videoblogu reflektovat celospolečenské dění se specializací na politiku, módu a orální sex.

Před MS v hokeji nepřichází náhodou, jak správně tuší hokejoví nadšenci z vašich řad. Coby známá expertka na NHL to bude právě ona, kdo bude šéfredaktoru Pavlu Novotnému (33) asistovat při online přenosech jako elektronická tužka, v jednání je její přítomnost v kabině v průběhu samotného MS v hokeji.

Ornella se na spolupráci moc těší: „Jsem ráda za příležitost a vím, že si asi hodně lidí stejně řekne, že jsem kráva, ale to nevadí!“

Modelka, budoucí šéfredaktorka české mutace Vogue a po delší době první normální manželka Josefa Kokty, se bude okem kamery ozývat ze svých intelektuálních toulek českým šoubyznysem a vědou jednou týdně!

Tedy pokud se nebude hrát hokej, online reportáž si bez Ornelly aneb Martina Hostáka českého bulváru už dnes nelze představit. To tu tak nějak cítíme všichni, že?

Související články

Další články