Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu!

+ Dalších 30 fotografií
Zřejmě bývalý přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala ohledně dívčina zmizení a je tak možné, že neustál tlak okolí. Míša se ho podle jejich známých bála a neměla ho ráda. S informací přišla TV Nova.

Policie už téměř 3 týdny pátrá po Míše Muzikářové (12), která zmizela 10. nebo 11. ledna, ale zatím bez úspěchu. Vyslýchala i Otakara S., který byl zřejmě bývalým přítelem její matky. Podle informací TV Nova Otakar S. spáchal sebevraždu.

Podle známých se ho Míša bála a když měl přijet za její matkou, šla raději k babičce. Jeho tělo našli v obci Čeminy u Plzně, kde bydlel. Lidé nyní spekulují, jestli jeho smrt má souvislost se zmizením Míši Muzikářové.

Také je ale možné, že Otakar S. spáchal sebevraždu, protože neustál tlak okolí. Kvůli zmizení Míši ho také vyslýchala policie.

Muž žil na Plzeňsku, ale za Míšinou matkou jezdil do Ústí nad Labem každou volnou chvíli. Dokonce měl klíče od jejího bytu, v Ústí se ukázal pár dní po zmizení Míši. Otázkou zůstává, jestli muže dohnalo svědomí, nebo se opravdu zabil kvůli obrovskému tlaku na svou osobu.

Související články

Další články