Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Policejní specialisté PROHLEDALI SKLEP domu, kde bydlela zmizelá Míša (12)

+ Dalších 14 fotografií
Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústecka je čím dál tím hrůznější. Policie po dívce pátrá už pátý den, ale zatím bez úspěchu. Policisté dnes prohledali sklep domu, kde Míša bydlela se svojí matkou. Nic tam ale zřejmě nenašli.

Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústecka je stále neúspěšné a čím dál tím hrůznější. Dívka zmizela ve středu ráno při cestě do školy, do které ani nedorazila. Její telefon je nedostupný.

Na její matku mimo jiné prasklo, že obdivuje Adolfa Hitlera a nacistické Německo. Poté vypluly na povrch informace, že se dívka neměla ráda s přítelem své matky.

Pro televizi Prima v neděli večer promluvil biologický otec dívky. Otec řekl, že si myslí, že Míšu někdo unesl. O dceru má samozřejmě velký strach. „Prožívám to docela těžce,“ řekl. "Myslím si, že ji někdo unesl. Když nedošla do školy a zmizela, tak co si mám myslet,“ řekl biologický otec Míši. O zmizení Míši se navíc dozvěděl od policie – více ZDE.

Policisté dnes prohledali okolí domu, kde bydlela Míša se svojí matkou. Dívali se i do každé popelnice a na pomoc měli 5 vycvičených policejních psů. Nakonec prohledali i sklep v domě. Ale bez výsledku.

Související články

Další články