Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Ozbrojení muži spáchali masakr v luxusním letovisku! Útočili zase islamisté?

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Ozbrojení muži spáchali masakr v luxusním letovisku! Útočili zase islamisté?
Zdroj: youtube.com
Předchozí Další
+ Další fotografie
AKTUALIZUJEME: Skupina ozbrojenců útočila na luxusní turistické letovisko v blízkosti hotelu Etoile du Sud. Jedná se o útok islamistů? Nebo jde "pouze" o koordinované loupežné přepadení? Více informací bohužel nasvědčuje tomu, že jde o teroristický útok radikálů. Na místě je prý už 6 obětí, ozbrojenci navíc pronikli do hotelu a zajali rukojmí.

Několik lidí zůstalo ležet na zemi, když muži začali pálit do turistů, kteří se ubytovali v luxusním resortu Grand Bassam v Pobřeží slonoviny. Letovisko navštěvují zejména západní turisté a také občané USA.

První zprávy hovoří o tom, že střelba začala na pláži nedaleko hotelu Etoile du Sud. Jedná se o teroristický útok? První informace z Pobřeží slonoviny tomu hodně rázně nasvědčují.

Zdá se, že za útokem by mohli být zase teroristé, ale je opravdu brzy na jakékoliv soudy.

Zatím se neví ani počet obětí, masakr proběhl před několika málo minutami. První zprávy hovořily o dvou obětech, nyní se bohužel píše už o 6 mrtvých. Další lidé jsou postřeleni.

"Střílí úplně na všechny bez výběru. Postupují od hotelu k hotelu," uvedl pro francouzský deník Le Monde jeden ze svědků celého masakru. Několik ozbrojenců se dostalo do hotelu a drží tam rukojmí, na místě už je armáda.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy