Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA ohledně hledané Míši: Naděje přichází z Německa!

Najde Míšu po deseti dnech policejní pes?
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 25 fotografií
Nezvěstnou Míšu už hledají desátý den, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Redakce eXtra vyrazila do Ústí nad Labem před dům Míšiny matky a přináší vám nové informace. Do míst, kde byla dívka viděna naposledy, dorazilo auto z Německa. V něm je speciálně vycvičený pes, který se má i po tolika dnech pokusit dívku nalézt.

Naši policisté se spojili s německými kolegy a do Ústí nad Labem dorazil německý psovod se speciálně vycvičeným psem. Tomu nejdříve přiložili k čumáku kapesníček s Míšinou pachovou stopou a následně „sáček“, odkud byla Míša také cítit.

Policie zřejmě stále doufá, že pes i po dlouhých deseti dnech zachytí nějakou stopu, a tak kontaktovali kolegy z německého Cvikova. Sedmiletá Hippie je speciálně vycvičená a prý dokáže vyčenichat i několik týdnů starý pach. Je trénovaná na to, aby se zaměřila jenom na jednu konkrétní vůni a má velké zkušenosti.

Fenka Hippie už pátrala po zmizelých dětech v Polsku i na Slovensku. Poradí si u nás? Nebude to totiž jednoduché.

Případ ztracené Míši se stále zamotává. Včera promluvila v TV Nova její babička, která tvrdí, že vnučku ještě v úterý odpoledne slyšela na telefonu. Přitom policie se podle aktivity dívčina telefonu domnívá, že Míša se ztratila právě v úterý večer, a ne ve středu, kdy zmizení nahlásila její matka. Více informací od Míšiny babičky najdete ZDE.

Naše redakce je na místě a připravuje podrobnosti celého případu!

Související články

Další články