Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Krvavý týden pokračuje. Šílenec na Floridě vystřílel diskotéku. Obětí je i 14letý chlapec!

+ Další fotografie
Útoky šílenců netrápí pouze Evropu. Po jedné ráno se z floridské diskotéky ozvala střelba. Na místě zůstali dva mrtví a nejméně 17 lidí bylo těžce zraněno.

Celý incident se stal v Clubu Blu na Floridě, kde tou dobou probíhala diskotéka pro náctileté. Střelba vypukla v jednu ráno na parkovišti před klubem a na místě byly dokonce třináctileté děti!

Vypukla panika a všichni dělali všechno pro to, aby si zachránili holé životy. Někteří z návštěvníků se před kulkami schovávali mezi auty, jiní utíkali co nejdál. Situaci byla o to horší, že se jednalo o mladé lidi. Všichni volali. Buď se chtěli ujistit, že jejich přátelé jsou v pořádku, nebo chtěli co nejdříve mluvit se svými rodiči.

Dva účastníci bohužel incident nepřežili, 17 lidí skončilo v nemocnici. „Bylo to čiré šílenství,“ popisuje na Twitteru jeden ze svědků.

Další chlapec si nahrál po krvavém incidentu na sociální sítě dojemné video, ve kterém říká, že nechce umřít.

Policie podezřelého naštěstí chytila, ale rodiče i jejich děti jsou zděšeni. „Je strašné, že už ani moje děti nemůžou v klidu užívat života. Vždycky se najde někdo s nečistými úmysly, kdo chce všechno překazit,“ říká matka, jejíž dcera naštěstí střelbu přežila.

Podle posledních informací to vypadá, že střelci pomáhal ještě někdo druhý.

Související články

Další články