Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústecka je stále neúspěšné a čím dál tím hrůznější. Dívka zmizela ve středu ráno při cestě do školy, do které ani nedorazila. Její telefon je nedostupný.

Na její matku mimo jiné prasklo, že obdivuje Adolfa Hitlera a nacistické Německo. Poté vypluly na povrch informace, že se dívka neměla ráda s přítelem své matky. Pro televizi Prima v neděli večer promluvil biologický otec dívky. Otec řekl, že si myslí, že Míšu někdo unesl. O dceru má samozřejmě velký strach.

Policisté také hovořili s Janem D. Muž na svém Facebooku napsal, že u něj byla kriminálka. S matkou Michaely udržoval vztah před rokem. „Dnes (v neděli) byla u mě kriminálka a vyptávala se mě na můj vztah k Evíkovi a Mišce. Dal jsem jim ten seznam ‚úvah‘, co jsme napsali s Evíkem,“ uvedl muž, který v současné době pracuje jako řidič kamionu.

Podle webu Blesk.cz ale policisté proklepli i další milence, které matka měla. Jedním z nich je muž ze Slovenska, který vystupuje na internetu pod přezdívkou Saatan. Malá Michaela prý tohoto muže měla ráda, protože se o ni vždy hezky staral.