Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Kriminalisté věří, že tělo Michaely (12) je ve staré letecké základně, a nasadili psy. PODÍVEJTE SE NA VIDEO!

Zdroj: PČR, youtube.com
+ Dalších 38 fotografií
Už přes měsíc hledá policie Michaelu Muzikářovou. Jak to zatím vypadá, stopy vedou do lesů na Plzeňsku, kde se podezřelý Otakar S. pokusil poprvé spáchat sebevraždu. Podle informací Blesk.cz tam vyrazili policisté i se psy. Policisté se momentálně zaměřili hlavně na prostor bývalé raketové základny.

Od středečního rána jsou policisté v naprosté pohotovosti. Spolu s psovody pročesávají les na severním Plzeňsku. Tentokrát se však zaměřili na důkladné prohledávání bývalých vojenských kasáren. Z tamních objektů raketové základy jsou v současné době jen ruiny a prázdná sklepení.

A přesně na tohle místo se zaměřila zhruba dvacítka policistů spolu se psy a prohledávají jednu skrýš po druhé. Důvodem je také počasí Vše začíná pomalu tát a policie věří, že se momentálně zvyšuje naděje na nalezení Míši.

Celý areál je velký zhruba dvacet hektarů a stojí na něm deset polorozpadlých budov. Pátrání nebude rozhodně jednoduché, protože součástí areálu je spousta podzemních bunkrů, které jsou navíc navzájem spojeny labyrintem chodeb.

Související články

Další články