Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka je čím dál tím strašnější. Policie po dívce pátrá už šestý den, ale zatím bez úspěchu. Policisté už prohledali sklep domu, kde Míša bydlela se svojí matkou. A podle očitého svědka tam měli najít něco opravdu šokujícího.

Celý případ je opředen velkými záhadami a vyšetřovatelé se prozatím téměř nepohnuli z místa. Na povrch vyplouvají další hrozné skutečnosti, které se týkají především matky zmizelé Míši.

Podle serveru TN.cz neměl být expřítel matky pohřešované Míši trestně bezúhonný. V jeho trestním rejstříku se mělo údajně objevit obtěžování dítěte. Tato informace vnáší do celé kauzy konečně trochu světla. Když probíhalo pátrání v jejich sklepě, měla podle svědka matka pohřešované Míši začít děsivě řvát hned poté, co ji kriminalisté odvedli do sklepení.

„Policista v bílém ochranném oděvu přišel nahoru ze sklepa. Řekl kolegům, ať jdou dolů, že něco tak nechutného ještě neviděl,“ vypověděl svědek a pokračoval: „Pak všichni sešli dolů do sklepa, vzali s sebou i matku Míši. Najednou se ozval děsivý řev matky,“ popsal celou šokující informaci.

Co však ve sklepě kriminalisté našli, je zatím velkou neznámou. „Detaily z průběhu vyšetřování nebudeme prozrazovat,“ řekla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.