Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Expřítel matky ztracené Míši měl v trestním rejstříku obtěžování dítěte!

Začíná se snad případ vyjasňovat?
Pátrání po dvanáctileté Míše se začíná pomalu rozuzlovat. Podle serveru TN.cz mělo dojít při prohledávání sklepa domu, ve kterém bydlela Míša se svojí matkou, k nálezu něčeho šokujícího. Policie nechce sdělovat žádné bližší informace. Očitý svědek sdělil, že když policie vedla do sklepení matku, zanedlouho se ozval řev. Také dodává, že bývalý přítel Míšiny matky měl v minulosti oplétačky se zákonem.

Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka je čím dál tím strašnější. Policie po dívce pátrá už šestý den, ale zatím bez úspěchu. Policisté už prohledali sklep domu, kde Míša bydlela se svojí matkou. A podle očitého svědka tam měli najít něco opravdu šokujícího.

Celý případ je opředen velkými záhadami a vyšetřovatelé se prozatím téměř nepohnuli z místa. Na povrch vyplouvají další hrozné skutečnosti, které se týkají především matky zmizelé Míši.

Podle serveru TN.cz neměl být expřítel matky pohřešované Míši trestně bezúhonný. V jeho trestním rejstříku se mělo údajně objevit obtěžování dítěte. Tato informace vnáší do celé kauzy konečně trochu světla. Když probíhalo pátrání v jejich sklepě, měla podle svědka matka pohřešované Míši začít děsivě řvát hned poté, co ji kriminalisté odvedli do sklepení.

„Policista v bílém ochranném oděvu přišel nahoru ze sklepa. Řekl kolegům, ať jdou dolů, že něco tak nechutného ještě neviděl,“ vypověděl svědek a pokračoval: „Pak všichni sešli dolů do sklepa, vzali s sebou i matku Míši. Najednou se ozval děsivý řev matky,“ popsal celou šokující informaci.

Co však ve sklepě kriminalisté našli, je zatím velkou neznámou. „Detaily z průběhu vyšetřování nebudeme prozrazovat,“ řekla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Související články

Další články