Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mimo kamery byl arogantní! Osmany Laffita jako kontroverzní hvězda Výměny manželek!

+ Další 3 fotografie
Módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita je nejnovější hvězdou Výměny manželek. Tu diváci uvidí už tuto středu na TV Nova. Jak na návrháře vzpomínají dnes? Mimo natáčení se prý choval dost arogantně.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme netradiční rodinu z Nižboru, kterou tvoří slavný módní návrhář Osmany Laffita (50) a jeho přítel Guy (49). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (35), Davidem (35), dcerami Soňou (18), Lucií (6), Kristýnou (5) a syny Davidem (12), Jakubem (14), Michalem (10) a Filípkem (10 měsíců), kteří žijí v Chotusicích.

Pro Lucku, která se stará o sedm dětí, bude deset dní v rodině slavného návrháře jako splněný sen. Dlouholetý partner Osmanyho Lafffity Guy pro ni připraví nádherné chvíle. Užívat si bude kompletní servis, ale i vířivku se šampaňským, kde se dokonce přizná, že jako malá byla zneužívána.

Obrovským překvapením pro Lucku bude cesta na Kanárské ostrovy nebo totální proměna vizáže. Vše vypadá jako idylka.

Na druhé straně to při natáčení ale taková růžová zahrada nebyla. „Když kamery běžely, tak se Osmany choval skvěle. Když se ale netočilo, tak měl ke všemu připomínky. Na mě působil dost arogantně,“ prozradil zdroj eXtra.cz z TV Nova.

Tak se sami podívejte, jak Osmany svou roli zvládne. Výměna manželek běží již tuto středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články