Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Miminko už v létě? Monika Štiková vyslala vzkaz, který je patrně o těhotenství

Zdroj: archiv Moniky Štikové
+ Dalších 23 fotografií
těhotenství?
Monika Štiková (47) si moc přeje další miminko a její snoubenec Petr Binias (23) není proti. Už dvojnásobná máma eXtra.cz před nedávnem řekla, že snaha o těhotenství je teď aktuální. A její poslední vzkaz na Instagramu ledacos napoví!

„Už se snad brzy podíváme k našim. Těšíme se na vše, co nás v létě čeká,“ napsala Monika Štiková a připojila dvě srdíčka. Leckoho by mohlo napadnout, že tím myslela, že její srdce bude brzy bít za dva.

Sama hvězdička reality show Štiky nebo Tchyně se touhou po dalším těhotenství netají. Poprvé o ní mluvila před rokem, snahu o miminko s mladším snoubencem Petrem Biniasem nám potvrdila i tentokrát. „Ano, je to aktuální a bude. I když před rokem to nebylo na pořadu dne. My se těšíme, co nám teď život úžasného a krásného připraví,“ řekla eXtra.cz Štiková.

Ta už má dvě dcery, Ornellu (27) a Charlotte (23), ale zpřetrhala s nimi veškerý kontakt. Stejně tak od sebe definitivně odřízla i exmanžela Michala Štiku (49).

Tak uvidíme, jak se Monice a Petrovi bude práce na miminku dařit…

Související články

Další články