Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sámer Issa a jeho starší partnerka Pavla touží po miminku: Bouřka čistí vzduch

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
superstar
Sámer Issa (34) před půl rokem vyhlásil, že by chtěl miminko. Dokonce kvůli tomu šel hodně do sebe a radikálně upravil životasprávu. Jenže nedaří se. Pár má za sebou dokonce vleklou krizi a vypadalo to v jednu chvíli i na rozchod. Co ke všemu tomu snažení sdělila sympatická Pavla?

Sámer Issa (34), který se proslavil v show SuperStar, přiznal redakci eXtra.cz, že si sám sebe už umí představit jako otce. Dokonce tvrdil, že si uvědomuje, že jeho krásná partnerka je o devět let starší a biologické hodiny tikají.

Možné komplikace

"Je mi jasné, že Pavla je ve věku, kdy jde o velká rizika. Ale na druhou stranu, nebylo by to poprvé ani naposled, kdy žena po čtyřicátém roku života by přivedla na svět dítě. Pavla se udržuje v dobré fyzické kondici, takže věřím, že to bude bez komplikakcí," prozradil redakci extravagantní zpěvák.

Jenže pak následovala partnerská krize. A fanynka v jednu chvíli dokonce spekulovaly, že zpěvák je zase volný. Pavla si ale Sámera hlídá a mraky dokázala zahnat.

Práce na miminku se zasekla

"Bouřky jsou ve vztahu od toho, aby se pročistil vzduch," říká Pavla s tím, že momentálně se Sámerem mají před sebou řadu společenských povinností. Pro Pavlu je momentálně na prvním místě kariéra a znovu získaná rodinná pohoda. Práce na miminku se zasekla, ale nic nemusí být ztraceno.

Související články

Další články