Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Miminko se narodilo 4 měsíce po smrti své maminky. Je to snad zázrak?

Všichni byli překvapeni, že miminko v těle mrtvé maminky žije.
Zdroj: profimedia.cz
Miguel přišel o svoji milovanou manželku Sandru, která pod srdcem nosila jeho syna. Byl překvapený, že dítě i po její smrti pořád žilo. Miminko se nakonec narodilo až 4 měsíce po smrti své matky. Jak je to možné?

Když byla Sandra těhotná, začala mít silné migrény. Pořád ji bolela hlava, a tak se rozhodla zajít k doktorovi. Později se zjistilo, že silně krvácí do mozku a Sandra bohužel zemřela. Její dítě, které čekala, ale žilo dál.

„Nikdy v životě jsem neviděl mrtvou ženu, která by měla v břiše pořád živé dítě, je to neuvěřitelné,“ řekl lékař. „Mou ženu hospitalizovali v sobotu a v neděli ji chtěli odpojit od přístrojů,“ řekl manžel Sandry Miguel. „Když ale udělali testy, uslyšeli tep, takže syn žil,“ dodal.

Miguel byl zdrcený ze smrti své milované ženy, ale zároveň byl šťastný, že jeho syn stále žije. „Čekat do 32. týdne bylo hrozné. Moc jsem si přál, aby přežil,“ řekl Miguel.

Nakonec se syn, který dostal jméno Lourenco Salvador, narodil císařským řezem přesně 107 dní po smrti své matky. A byl zdravý a usměvavý. Miguel teď se synem bude žít nedaleko Lisabonu a společně budou vzpomínat na Sandru, Miguelovu úžasnou ženu a maminku Lourenca.

Související články

Další články