Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Miminko se narodí do nového: Alex a Vratislav Mynářovi dokončili přestavbu honosné vily

Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií
fotogalerie
Televizní moderátorka a hradní kancléř se už těší do nového bydlení. Alex Mynářová (36) bude za pár dnů rodit a její manžel Vratislav (52) si přál, aby do té doby bylo jejich nové bydlení k dispozici. To se zdařilo. U vily v pražských Strašnicích se dodělávají poslední práce.

Manželé Mynářovi spolu vychovávají syna Vráťu, který se už těší na sourozence. A jeho tatínek Vratislav Mynář (52) se zase těší na vysněné stěhování do Strašnic.

Hradní kancléř tu v roce 2014 za více než 5,5 milionu korun koupil vilu od advokáta Víta Širokého. Ten jeden čas zastupoval také podnikatele Romana Janouška. Pozemek, na kterém nemovitost stojí, má dle katastru nemovitostí 141 metrů čtverečních, vedle domu je zahrada velká 591 metrů čtverečních. Mynářovi se v roce 2014 povedla vynikající koupě, protože podle realitních makléřů jsou podobné nemovitosti v této zóně dražší.

Nyní je Mynář spokojen, protože bydlení je připravené a zbývá dodělat už jen práce na zahradě. „Rekonstrukce byla velmi náročná nejen finančně, ale i časově. Já jsem rád, že jsme to s manželkou dobojovali do vítězného konce,“ uvedl Mynář pro deník Blesk. Paní Alex se už těší, až miminko bude spokojeně spinkat na zahradě.

Mynář se při rekonstrukci vily držel při zemi a nepouštěl se do nějakých architektonických experimentů. Prvorepubliková vila se zvenčí výrazně změnila, ale do lokality zapadá a nevybočuje. Moderní vzezření pak nemovitosti dodává zejména bílá fasáda a venkovní schodiště. Na snímky vily se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články