Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Miminko na cestě: Chrissy Teigen a John Legend budou trojnásobnými rodiči

Miminko na cestě: Chrissy Teigen a John Legend budou trojnásobnými rodiči
Zdroj: archiv Chrissy Teigen
+ Dalších 10 fotografií
Těhotenství
Radostnou novinkou se pochlubil John Legend (41) s manželkou Chrissy Teigen (34). Půvabná modelka Chirssy je těhotná. Oznámení přišlo velkolepě prostřednictvím zpěvákova nového videoklipu k písni Wild.

Ve čtvrtek odhalil John Legend nový videoklip k písni Wild. Ti, kteří jej dokoukali až do konce, si mohli povšimnout, že zpěvák hladí své manželce bříško. To dělal proto, že chtěl svým fanouškům naznačit, že je jeho milovaná Chrissy Teigen těhotná.

Velkolepé odhalení učinil John podobně, jako to před nedávnem udělala populární zpěvačka Katy Perry (35). A kdo ví, třeba se inspiroval právě u ní.

Třetí dítě na cestě

Pár společně vychovává už dvě děti, a tak se nyní můžou radovat z třetího potomka. Při prvních dvou těhotenstvích musela Chrissy a John zvolil cestu umělého oplodnění, protože jinak to bohužel nešlo.

V roce 2016 se jim narodila dcerka Luna a v roce 2018 pak syn Miles. Tvoří opravdu rozkošnou rodinku a brzy jim přibude další člen. Chrissy to s rostoucím bříškem neskutečně sluší. Jak moc, to se můžete podívat ve fotogalerii.

Chrissy a John se seznámili už v roce 2006 při natáčení zpěvákova videoklipu Stereo. Po čtyřech letech randění se zasnoubili. Své ano si řekli v roce 2013 a dnes působí jako jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy