Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Miminko Michala Štiky a jeho krásné Báry: Bohužel přišel nečekaný zvrat!

Žádné miminko se bohužel konat nebude.
Zdroj: archiv
+ Dalších 36 fotografií
Radost v několika vteřinách vystřídalo ohromné zklamání! Michal Štika (48) a jeho krásná Barbara (34) se těšili na miminko. K překvapivé novině jim dokonce blahopřála i Michalova stále pořád manželka Monika Štiková (46). Všechno je ale jinak!

Michal Štika se těšil, že odchod od manželky Moniky Štikové proběhne ve velkém stylu. Potvrdil nám, že s krásnou přítelkyní Bárou už čekají po krátké známosti miminko.

Nejstarší Štiková blahopřála z dovolené se zajíčkem, Ornelle to bylo úplně jedno a jediná Charlotte se vztekala. Teď se ukázalo, že zbytečně.

Když se začala Michalova Bára chovat na Facebooku divně a těhotenství popírat, hned jsme starému Štikovi zavolali. Nadšení vystřídalo zklamání, žádné děťátko skutečně nebude!

„Na miminko jsme se strašně moc těšili, bohužel je všechno jinak. U Báry se stalo, že byl vynechán menstruační cyklus. Zvětšila se jí prsa i bříško, ale doktor bohužel potvrdil, že jsme se spletli,“ řekl eXtra.cz Michal Štika. „Ale o potrat se nejednalo,“ upřesnil.

Tentokrát to sice nevyšlo, ale není všem dnům konec. Nikde není psáno, že teď nemohou Michal s Bárou na miminku začít cíleně pracovat!

Související články

Další články