Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Miminko má na hlavě hustou černou hřívu a okamžitě se stalo hitem internetu!

Holčička má ve dvou a půl měsících na hlavě hustou hřívu.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Holčičce Isabelle jsou dva a půl měsíce a už ji zná nespočet lidí. Její maminka Mackenzie Kaplan z Redwood City v Kalifornii totiž fotku Isabelle sdílela na Facebooku a Instagramu a okamžitě to vyvolalo davové šílenství. Holčička se totiž narodila s hustými černými vlasy, a to se u miminek jen tak nevidí.

Isabelle se může pochlubit hustou hřívou, kterou by jí mohl závidět i Harry Potter. A právě lidé na internetu malé holčičce přiřazují různé profese. Co by asi tak se svojí bujnou hřívou mohla dělat?

Na fotografiích můžete vidět Isabelle jako moderátora, policistu, zpěvačku, Harryho Pottera nebo dokonce i šampon proti lupům! Fantazii se opravdu meze nekladou. Lidé jí dělají vtipné memy, a to všechno proto, že jí její vlásky závidí.

„Tato holčička je nejroztomilejší, jakou jsem kdy viděla,“ píše jedna uživatelka Facebooku. „Opravdu má impozantní účes a rodiče na ni musí být hrdí,“ říká druhá. „Měli jsme na naše vlasy hodně reakcí, takže už nás nic nepřekvapí. Všichni jsou prostě z jejích vlasů nadšení,“ říká maminka Isabelle Mackenzie.

Podívejte se do fotogalerie, jak si dělá internet z holčičky legraci a jak jí to na fotkách sluší.

Související články

Další články