Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Miminko, které vypadá úplně jako Ed Sheeran, ovládlo internet! Z toho vám spadne čelist!

To snad ani není možné!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Proč tohle mimčo vypadá více jako Ed Sheeran než Ed Sheeran samotný? Fotka s tímto komentářem obletěla svět a lidé z toho doslova šílí. Někteří dokonce navrhli, že by miminko mělo hrát v Edově dalším videu! A rozhodně to není poprvé, co se jeho maminka setkala s podobnými komentáři.

Maminka Zoe Walton nedávno uveřejnila na sociálních sítích fotku své dcery Isly. „Pořád se setkávám s tím, že mi lidé říkají, jak je Isla podobná Edovi, a tak jsem se rozhodla, že její fotku uveřejním,“ napsala mladá maminka popisek k fotce.

Paradoxem je, že fotku objevil náhodný uživatel Twitteru, který ji nasdílel a spustil totální lavinu. Fotka okamžitě obletěla svět a dostala se do většiny zahraničních médií.

Většina lidí dokonce chce Islu vidět s Edem! Zoe sama prohlásila, že Sheeranovu muziku miluje, takže se osobnímu setkání rozhodně nebude bránit. Jak nečekané. To má tedy někdo štěstí, že se jeho dítě podobá zpěvákovi, kterého má v oblibě. Tedy až na to, že je to holčička, která se podobá Edu Sheeranovi!

Související články

Další články