V nedávné době eXtra.cz informovalo českou veřejnost o tom, že se Jaromír Jágr (44) společně s Veronikou Kopřivovou (25) zasnoubili a přes nákup bytu v Praze pomalu začínají tvořit hnízdečko lásky. Naše informace se pomalu začínají potvrzovat!

„Za posledních 14 dní mám dvě (pro mě) skvělé zprávy. Možná bych jich našla více, ale jedna z nich je pro mě momentálně "důležitá“, druhá je super, ale není zas tak důležitá. Ale chtěla jsem být důležitá, že mám dvě. Snad to dává smysl,” uvedla Kopřivová na svém Instagramu a evidentně se chystá říct svým fanouškům něco velmi důležitého!

„Je to něco, o čem už delší dobu "snívám“ a nějaký čas už na tom pracuji. Nechci nic zakřiknout, takže jestli vše klapne, tak v prosinci se o svou radost podělím,” pomalu vychází Veronika s pravdou ven a naznačuje, že se pomalu blíží narození malého Jágříka!

Vše navíc do sebe začíná zapadat. Nejspíše poslední sezóna v NHL, zasnoubení, nákup bytu v Praze… Teď již skutečně schází pouze to miminko a Veronika celou svou misi dotáhne společně s Jaromírem do zdárného konce