Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Miminko by Jasmině Alagič slušelo: Honem si s Rytmusem pořiďte vlastní, přejí si fanoušci!

Jasmina se vyfotila s miminkem, kdy bude mít vlastní?
+ Dalších 88 fotografií
Kolo spekulací se ještě nestačilo přestat točit a Jasmina Alagič (28) domněnky o údajném těhotenství podpořila fotkou s miminkem. Vypadá to, jako by si půvabná moderátorka zkoušela, jaké to je být maminkou. Fanoušci jsou zajedno v tom, že by na to měla s Rytmusem (41) co nejdřív vlítnout a pořídit si vlastní děťátko!

Na středečním věčírku v luxusním hotelu v centru Prahy, kam dorazily desítky hvězd, se mezi hosty mluvilo o údajně plánovaném miminku Jasminy Alagič a Rytmuse. Krásná moderátorka SuperStar 2018 se s námi o těhotenství odmítla bavit.

Podle plochého bříška však vše nasvědčuje tomu, že Jasmina v požehnaném stavu není a z Rytmuse táta jen tak nebude. Drsný slovenský rapper by přitom potomka prý moc chtěl.

Rovněž fanoušci by Rytmusovi přáli, aby se mu konečně splnily sny o velké rodině. Když si Jasmina na Instagramu vystavila fotku s miminkem, okamžitě ji začali pobízet, aby na nic nečekala a se svým slavným přítelem si děťátko pořídila.

„Jasmino, pořiďte si vlastní,“ stálo v jednom ze vzkazů. „Budete krásná maminka,“ je přesvědčená jedna z fanynek. A další zašla ještě dál: „Neboj, brzy s Rytmusem budeš mít takové i ty!“

Teď už bude záležet pouze na Jasmině a Rytmusovi, jak se ke vzkazům na sociální síti postaví!

Mohlo by vás zajímat

Další články