Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Miminko bude, říká Štiková (47): Kdo kritizuje těhotnou Pizingerovou (48), ať si srovná svůj hnusný život

Miminko bude, říká Štiková (47): Kdo kritizuje těhotnou Pizingerovou (48), ať si srovná svůj hnusný život
Zdroj: Profimedia.cz, archiv Moniky Štikové
+ Dalších 15 fotografií
těhotenství
Loni sice tvrdila, že svému zajdovi dá potomka do roka a do dne, ale to nevyšlo. Nic ovšem není ztraceno a Monika Štiková (47) se těší, co jí budoucnost přinese. Z jejích slov pro eXtra.cz vyplynulo, že se s Petrem Biniasem (23) budou o miminko pokoušet. Rázná blondýna se také zastala Venduly Pizingerové (48), na kterou někteří kvůli těhotenství ve vyšším věku útočili.

Vendula Pizingerová svěřila, že někteří lidé jí přáli postižené miminko, a Moniku Štikovou (47) to nadzvedlo ze židle. Tohle si nikdo dovolovat nebude, zahřměla někdejší hvězdička mnohých reality show!

"Co se přestat divit, v kolika žena rodí, když muž plodí i v osmdesáti. Doba se mění a to je moc fajn," napsala máma Ornelly Koktové (27) na Instagram.

Útoky na vdovu po Karlu Svobodovi ji rozčílily neskutečným způsobem. "Zastala jsem se nejenom Venduly, ale prostě hrozný je i to, jak špiní Cameron Diaz. My se známe s Vendulou už dlouho, prostě si to myslím," řekla eXtra.cz Štiková. Okamžitě se také rozproudila debata, zda není v požehnaném stavu i samotná Štiková.

Štiková: Miminko s Petrem bude!

Na otázku, jak to vypadá s jejím těhotenstvím, o němž mluvila už před rokem, má jasnou odpověď. "Ano, je to aktuální a bude. I když před rokem to nebylo na pořadu dne. My se těšíme, co nám teď život úžasného a krásného připraví," svěřila nám Monika.

"Všichni, kteří dští na internetu nenávist, by měli začít žít svůj hnusný život a nevtírat se do jiných životů," vzkázala rázně anonymním škarohlídům. Je ale nepravděpodobné, že by ji byť jediný z nich poslechl...

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy