Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Miminka roku 2021: Pártlová a Štíbrová rodily ve stejný den, z Kokty se stal sedminásobný táta

Miminka roku: Tyto děti nám přinesl rok 2021
Zdroj: Se souhlasem Nikol Štíbrové a Ornelly Koktové
+ Dalších 9 fotografií
Narození

Covidový rok 2021 byl ve znamení miminek. Kromě četných otěhotnění proběhla také velká spousta porodů. Svoje úplně první miminko na svět přivedla třeba modelka Veronika Kopřivová (30), herečka Patricie Pagáčová (32) nebo Martina Pártlová (41), která rodila jen o dvě hodiny dříve, než její kamarádka Nikol Štíbrová (34). A seznam pokračuje dál...

Karolína

Zpěvačka Kateřina Mátlová alias Kate Matl (41) rodila v pražské nemocnici v Podolí. Holčička Karolínka se narodila hned na začátku roku, 25. ledna. Kateřina porodila Karolínku podnikateli Michalovi Kovářovi.

Ariel

Moderátorka Emma Smetana (33) se letos stala rovnou dvojnásobnou maminkou. Jordanovi Hajovi (32) porodila holčičku Ariel Avu, jež spatřila světlo světa 12. dubna v odpoledních hodinách. Rodiče společně vychovávají ještě malou Lennon Marlene.

Ella

V květnu přišla na svět malá Ella. Ta se narodila modelce Veronice Kopřivové (30) a podnikateli Miroslavovi Dubovickému (29). Holčička přišla na svět o několik týdnů dříve, než bylo plánováno. Narodila se ve čtvrtek 27. května.

Lilianne

Na jaře se narodila trojnásobné mamince Ornelle Koktové (28) vysněná dcera Lilianne. Ornella už má s manželem Josefem Koktou (64) syny Quentina a Svena, sám Kokta má pak z předchozích vztahů ještě čtyři další děti.

Bibiana

Herečka Patricie Pagáčová (32) porodila svému manželovi Tiborovi dceru Bibianu v květnu. Tu přivedla na svět u Apolináře. Ze všeho nejvíc si ale oddechla, když zjistila, že miminko dobře přijali hlavně její pejsci. "Trochu jsem se bála, jestli ji nebudou schválně ignorovat," přiznala herečka.

Stella a Tobias

V červnu rodily hned dvě ženy z tria 3v1, Martina Pártlová (41) a Nikol Štíbrová (34) navíc porodily na chlup ve stejný den. Nikol se narodil druhý syn, kterého pojmenovala Tobias. Martina přivedla na svět své vůbec první dítě, holčičku Stellu.

Andreas

Otcem se tento rok stal i český Ken Robert Paulat (42). Tomu v červenci přivedla na svět syna Andrease náhradní matka. Majitel plastické a estetické kliniky našel pro miminko i chůvu, aby mělo během výchovy ženský element.

"Jestli čekáte na to, až budete připraveni, budete čekat po zbytek života. Jsem šťastný, že jsem se rozhodl být otcem. Nejlepší volba," svěřil se ještě Robert na sociálních sítích pod fotkou se synem, kterému hned založil i profil na Instagramu.

Vincent

Září přálo tenisové kouzelnici Barboře Strýcové (35). Ta porodila svého prvního potomka, syna Vincenta. Má ho s partnerem Petrem Matějíčkem, který je šéfredaktor časopisu Esquire. Těhotenství bylo neplánované, pár se o něm dozvěděl na dovolené v Austrálii.

Izabela

A v září se narodilo ještě jedno slavné miminko - a opět mamince sportovkyni! Tentokrát ale ne tenistce, nýbrž bývalé biatlonové šampionce Gabriele Soukalové (31). Ta na světě letos spolu s partnerem Milošem Kadeřábkem přivítala své první miminko, holčičku Izabelu. A podle fanoušků je celý tatínek!

Alexander Vincent

Říjen patřil rodině Domenica Martucciho (45). Manželka Nikol porodila italskému hraběti krásného synka. "Alexander Vincent Martucci - 16. 10. 2021," napsal Domenico pod fotku miminka, kterou dal na Facebook. "Jsem nejšťastnější tatínek na světě! Děkuji mé milované manželce, že mi darovala to nejcennější v životě, našeho krásného a zdravého syna. Navždy vás budu s maminkou milovat, Alexi. Jste to nejkrásnější co mě v životě mohlo potkat. Jsme rodina," dodal dojatě.

Samuel

V listopadu se stal otcem také vítěz kuchařské soutěže MasterChef Roman Staša. Syn Sam se mu narodil přesně rok od okamžiku, kdy vyhrál. "Já jsem si tu cestu vybral, protože jsem chtěl, stojím tady dobrovolně. Ale nikdy bych do toho nedobrovolně nebral nikoho, a to ani svou lásku a už vůbec ne svou rodinu. Samozřejmě že jednou se to stane a budou to zřejmě všichni vědět. Ale cítím za to velkou zodpovědnost, kdyby veřejnost věděla, s kým jsem nebo kdo to je, a tak dále. Takže to zatím vidím tak, že to budu držet vždy v tajnosti, a čas pak ukáže," prozradil nám kuchař, který si svoje soukromí navýsost střeží.

Rocky

MMA zápasník Karlos Vémola (36) a krásná playmate Lela Ceterová (32) se 1. prosince pochlubili radostnou novinkou. Terminátorovi se narodil vytoužený syn, kterému dal jméno Rocky. "Třeba ho dám na nějaký sport, který ho bude bavit a bude vydělávat prachy," řekl pyšný otec v živém vysílání na Instagramu.

„Nejšťastnější okamžik pro mě byl, když jsem konečně mohla držet svého synáčka Rockyho v náručí,“ napsala šťastná playmate Lela pod fotku, na které k sobě láskyplně tiskne spící novorozeňátko zabalené v peřinkách.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy