Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Miminka roku 2017: Štíbrová a spol. měly důvod k radosti, kterým slavným se narodily děti?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Některé známé tváře měly velký důvod k radosti. Mnoho z nich se totiž stalo pyšnými rodiči. Ať už jde třeba o Andreu Kerestešovou (33), která se stala poprvé maminkou, nebo třeba o Agátu Prachařovou (32), u níž šlo už o druhého potomka. A kdo byl další?

Nikol Štíbrová (31) - herečka

Poprvé se stala maminkou, když v pražské porodnici U Apolináře porodila syna Mathiase Partner Martin Kyncl (30) se tak stal pyšným otcem. Krásná Nikol rodila císařským řezem.

Lejla Abbasová (37) - moderátorka

Letos se stala podruhé maminkou, když partnerovi Volkanu Kaynakovi porodila dceru Iman. Rodila doma Z předchozího vztahu s Michaelem Kocábem má syna Davida (5).

Míša Tomešová (26) - herečka

Talentovaná kráska porodila svému manželovi Romanu Tomešovi (29) krásného syna Kristiána. Zajímavostí bylo, že po porodu se rozhodla zkonzumovat svou placentu, a to v podobě kapsle.

Andrea Kalivodová (40) - operní pěvkyně

Letos přivedla na svět druhého syna Sebastiana, kterého porodila v pražském Podolí. Chlapeček vážil 3,81 kilogramu a měřil 50 centimetrů. Porod nebyl standardní cestou, ale šlo o císařský řez.

Jana Doleželová (36) - lékárnice

Poprvé se stala maminkou letos v červnu. Se snoubencem Davidem Trundou (40) se dlouho těšili na svého prvního společného potomka - holčičku, která dostala jméno Veronika

Hana Mašlíková (35) - moderátorka

Sexy moderátorka porodila svému muži Andrému Reindersovi (36) vytouženého syna Andrease. Chlapeček měl 3,8 kilogramu a 52 centimetrů. Pyšný tatínek byl přítomen porodu.

Andrea Kerestešová (33) - herečka

Svého prvního potomka přivedla manželu Mikoláši Růžičkovi (38) na svět v porodnici v Hořovicích. Chlapeček dostal jméno Tobiáš. Herečka měla v plánu zkonzumovat svou placentu, nakonec z toho ale sešlo.

Tomáš Klus (31) - zpěvák

V polovině roku přivedla na svět manželka zpěváka Tamara (29) holčičku Jenovéfu. Klus se tak stal trojnásobným tatínkem. Oba partneři vychovávají kromě nejmladší princezny také dceru dcerku Josefínku (4) a ročního syna Alfréda.

Marek Taclík (44) - herec

Pyšný tatínek se mohl před pár týdny pochlubit narozením dcery Matildy, kterou mu porodila přítelkyně Pavla Růžičková (29).

Agáta Hanychová (32) - modelka

Kontroverzní modelka přivedla letos v září na svět svého druhého potomka - holčičku Miu, kterou porodila Jakubu Prachařovi (34). Z předchozího vztahu s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou vychovává syna Kryšpína (5).

Související články

Další články