Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Miluška Bittnerová ukázala bříško v 9. měsíci: Jsem velryba, hlásá s úsměvem

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství
Miluše Bittnerová (41) si i v posledních chvílích svého těhotenství umí užívat. Proto se vydala na Slapy, odkud svým fanouškům poslala snímek svého bříška a rychle rostoucích vnadů, které nazvala ploutvemi. Jen krátký čas před porodem si totiž dle svých slov připadá jako velryba.

Těhotenství Miluše Bittnerové určitě nepatří k těm, které se dají přirovnat k procházce růžovou zahradou. Maminkou se herečka stane po čtyřicítce, což samo o sobě není jednoduché, ale navíc také v osmém měsíci skončila na invalidním vozíku. Její cesta životem s bříškem se však blíží ke konci a je vidět, že miminko už bude chtít každou chvíli ven.

Miluška je akční žena, která se kvůli těhotenství rozhodně nebude nudit doma na gauči. Proto vyrazila s tatínkem dítěte na Slapy, kde si užívala slunného počasí. Svým fanouškům pak jako pozdrav poslala snímek svého bříška a poprsí s popiskem, který zřejmě dokonale vystihuje hereččiny pocity jen krátce před porodem. "Velryba na Slapech! Neškodná, jedna ploutev chorá, zbytek oteklé jako konévka. 9. měsíc. My dva a mládě," napsala Bittnerová.

Snímek mezi lidmi vyvolal velmi rozporuplné pocity a zatímco někteří herečku chválí za to, že ukazuje těhotenství takové, jaké je, jiní se ptají, kam dala soudnost. Co si o snímku Miluše myslíte vy? Podívejte se do galerie a posuďte sami.

Související články

Další články