Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Miluška Bittnerová promluvila o miminku: Dva měsíce po porodu pořád jen pláču

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Oblíbená herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (41) je dva měsíce maminkou. Chvíle se svou krásnou dcerou Betynkou si užívá naplno. A hodně věcí se u ní změnilo. Redaktorovi eXtra.cz poskytla exkluzivní rozhovor, v němž popsala, že teprve nedávno se u ní projevila hormonální změna a co si s narozením svého prvního dítěte uvědomila.

„Dcera Betynka se narodila ve středu ráno s váhou 3150 gramů a 50 centimetrů. Ten pocit se nedá slovy popsat. Betynčin tatínek ji přivítal už na porodním sále. Všichni jsme zdraví a jsme rodina," byla zpráva, kterou v září dostali nejbližší moderátorky rádia Frekvence 1 Miluše Bittnerové. Její holčička se narodila v pražské porodnici U Apolináře.

Jak si užíváte mateřství? Některé maminky se krátce po porodu vrhnou do pracovních povinností. Jak je to u vás?

Už pracuji. Vrátila jsem se do rádia Frekvence 1, protože to není časově náročné a bydlím de facto za rohem, takže dál pokračuji ve dvou pořadech.

Do divadla jste se také vrátila?

To ještě ne. To mám v plánu později, protože je to časově mnohem náročnější. Nejde ani, abych pracovala každý den, to v tuto chvíli není reálné. A čeká mě Miss Junior v prosinci. Takže trošku se vracím a hodně mi pomáhá manžel, který hlídá, když jsem v rádiu.

Musí to být všechno hrozně časově náročné…

Musím zaklepat, ale všechno zatím zvládáme. (směje se…)

Co vás nejvíce na mateřství zaskočilo, možná překvapilo?

Nejvíce mě zaskočily hormony. Já jsem de facto neměla v těhotenství žádné výkyvy, to ale přišlo krátce po porodu.

Jak to myslíte?

Tak, že jsem během těhotenství nebyla vůbec dojímací, jak to bývá, naopak… Mě vlastně všichni štvali. (směje se) Teď ale normálně pláču. Nikdy jsem neplakala… Já si teď pláču. Takže když je ve zprávách něco špatnýho a rozpláču se, to je ještě v pořádku. To, že mě rozpláče obyčejná reklama v televizi, to už je trošku horší. Ale normálně mě aktuálně rozpláče jen to, když je na mě někdo hodný. Manžel mi třeba volal, že přiveze domů svíčkovou, a mě to neskutečně dojalo k slzám. (směje se) Pomalu se to ale zase vyrovnává…

Já vím, že je brzo, ale obligátní otázka: Chtěla byste ještě, nebo snad plánujete, druhého potomka s manželem?

O tom v tuto chvíli neuvažujeme a myslím, že nám stačí naše krásná dcera.

Mohlo by vás zajímat

Další články