Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Miluška Bittnerová promluvila o mateřství: Kdo ještě nemá dítě, neví, co je to za záhul

Zdroj: Miss Junior
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Oblíbená herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (42) bude brzy půl roku šťastnou maminkou. Chvíle se svou krásnou dcerou Betynkou si užívá naplno. A hodně věcí se u ní změnilo. Třeba chvíli měla splašené hormony, teď prý s nadsázkou řečeno bere své vytoužené dceři hračky... Ale navíc prozradila, že volným tempem se vrací do pracovních závazků.

Když Miluška absolvovala porod, stala se nejšťastnější maminkou. Vytouženého potomka si přála, dlouhé roky se jí to ale nedařilo. Pak přišel ten správný moment… „Dcera Betynka se narodila ve středu ráno s váhou 3150 gramů a má 50 centimetrů. Ten pocit se nedá slovy popsat. Betynčin tatínek ji přivítal už na porodním sále. Všichni jsme zdraví a jsme rodina," byla zpráva, kterou v loňském září dostali nejbližší moderátorky rádia Frekvence 1 Miluše Bittnerové. Její holčička se narodila v pražské porodnici U Apolináře.

Od té doby se v životě nadané herečky mnohé změnilo. „Nejprve jsem brečela u reklam. Teď zase beru Betynce hračky. Je někdy až neuvěřitelné, jaké kousky dokážou pro děti vyrobit. Když Betynka usne, občas se přistihnu, že si s jejíma hračkama hraju,“ usmívala se Miluška.

Návrat do práce

Herečka přiznala, že už se pomalu vrací na prkna, která znamenají svět. „Dvakrát už jsem hrála v divadle. S hlídáním mi pomáhá manžel a je neuvěřitelně ohleduplný. Jsem šťastná, že ho mám a že je to správný chlap. Kdo ještě dítě nemá, vůbec neví, co je s tím všechno spojeno a že to je někdy docela záhul,“ dodala věčně usměvavá Miluška Bittnerová.

Související články

Další články