Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Miluši Bittnerové se po porodu změnil život: Dcera se krmí, mě nechává o hladu

+ Dalších 5 fotografií
DAR
Před nedávnem přivedla na svět svého prvního potomka, holčičku Betynku. Novopečená maminka Miluše Bittnerová (41) se nyní eXtra.cz svěřila s tím, jak novou roli ve svém životě dává. A zdá se, že se s ní zatím úžasem nemůže srovnat.

„Malá furt jí, ale opravdu pořád. Kvůli tomu ani nemám čas se sama pořádně najíst,“ smála se živelná Miluše Bittnerová (41), když jsme se jí na pocity po porodu zeptali.

Pak ale zvážněla.

„Jsem šťastná, že už je dcera na světě. Nechci používat klišé, ale ono to asi jinak ani nejde. Žádná slova na světě by mi nestačila na to, abych někomu, kdo to sám nemůže pocítit na vlastní kůži, popsala, jaké to je, zažívat mateřství. Je to nádherný. Jsem poměrně cynik, ale tohle mě svou silou dostává na kolena. Je to neuvěřitelná věc. Betynka je vlastně potvrzením toho, že má smysl, abych byla na světě. Nemůžu se z toho v dobrém vzpamatovat a opravdu, neříkám to z povinnosti, protože bych měla, si to užívám,“ vyznala se nám ze svých pocitů herečka.

Ta dokonce dva dny před porodem vstoupila tajně do stavu manželského, o čemž již dříve jako první informoval web eXtra.cz. Chtěla, aby se dítě narodilo do úplné rodiny, a tak šla k „oltáři“ (obřad byl na radnici) o berlích a v černých šatech.

Mohlo by vás zajímat

Další články