Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Miluše Bittnerová si nechala osahávat svá ňadra! Tahle blondýna je pěkně žhavá!

+ Dalších 8 fotografií
Blonďatá ďáblice Miluše Bittnerová se předvedla v primáckém seriálu Ohnivý kuře v dosti odvážných scénách. Všichni víme, že Miluška patří mezi nejobdařenější herečky našeho šoubyznysu a na své přednosti je náležitě pyšná. V seriálu se ukázal ve velmi pikantní scéně, kde odhalila možná víc, než by chtěla.

Divákům u televizních obrazovek nemusí být vůbec líto, že blonďatá a vnadná krasavice, Miluše Bittnerová (38) vypadla z taneční soutěže StarDance. Stejně obdařené herečce Česká televize zakázala ukazovat své vnadné poprsí. A na co jiného byste chtěli v téhle soutěži koukat?

Miluška moc dobře ví, jak všichni Češi, především teda mužského pohlaví, zbožňují její dokonalé poprsí.

Její prsa si střihla hlavní roli v primáckém seriálu Ohnivý kuře, kde nám lezly až do obýváku na stůl a to my přesně chceme!

Miluška a její prsa si střihly pěkně žhavou scénu v pivní lázni. Tahle blonďatá ďáblice ztvárnila roli odvážné svůdnice, která se snažila sbalit Michala Suchánka (51), který hraje v seriálu hospodského Jardu Slepičku.

Nutno podotknout, že tyhle scény byly slast pro pánské oči. Miluščina prsa byla v jeden okamžik všude.

Související články

Další články