Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Miluše Bittnerová: Po porodu jsem v dezolátu, potřebuju operaci! Pod skalpel se dostane i její mohutné poprsí

Miluše Bittnerová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
PROMĚNA
Herečka Miluše Bittnerová (42), majitelka jedněch z největších ňader v českém showbyznysu, uvažuje o tom, že své ženské klenoty na pár hodin propůjčí předním českým plastickým chirurgům. A nejen je. O čem všem přemítá, že se na jejím těle změní?

Miluše Bittnerová potřebuje upgrade

„Myslím na to, že bych se se čtyřmi křížky na krku trošku upgradovala. Je možné, že ne úplně od hlavy až po paty, ale jen od nosu níž. Jsem samozřejmě krásná a útlá jako v pubertě, pomalu lepší to už být nemůže, trochu ale ano,“ vtipkuje Miluše Bittnerová (42).

Manžel má sice nejspíš problém se zrakem, protože mě stále považuje za Angelinu Jolie v jejích nejlepších letech, a všechna zrcadla jsem doma zakryla, takže akutně mě nic netlačí k rychlé změně, ale cítím, že jako všechny ostatní ženy v mém věku bych si zasloužila říznout sem a šmiknout tam,“ řekla eXtra.cz jako vždy se svým svérázným humorem Miluška.

Dezolátní stav

„Která ženská o tom neuvažuje? Jsem prostě po porodu a čtyřech desítkách let žití v lehce dezolátním stavu. Asi bych potřebovala něco s břichem a vážně už neznám žádnou čtyřicítku, která by nechtěla aspoň trochu upravit prsa. Ne dostat silikony, ale zpevnit přírodu. Mám je velká a řadu měsíců jsem dojila, tak se tomu nedá divit,“ dokonale zábavně se herečka a moderátorka Frekvence 1 jako vždy shazuje.

„De facto ale teprve musím zjistit, co a jak, co jde a co je sci-fi, vůbec nic o tom nevím. Ani netuším, kde bych to měla podstoupit, budu to muset nastudovat. Třeba se ale někdo hodně dobrý sám ozve a všechno mi to vysvětlí a ukáže. A pokud mi zaručí, že výsledek bude lepší než to, co vidí mé okolí v současnosti, tak si možná plácneme. A kdo ví, třeba už za rok budu po generálce,“ dodala s nadhledem Miluše Bittnerová.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy