Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Miluše Bittnerová o roční dceři Betynce: Rozhodla se osamostatnit a najít nové rodiče

Zdroj: Miluše Bittnerová
+ Další 2 fotografie
MATEŘSTVÍ
Miluše Bittnerová (43) se v roce 2019 poprvé stala matkou, kdy na svět v září přivedla holčičku Betynku. Ta podle věčně dobře naložené herečky za rok vyrostla a osamostatnila se prý tak, že maminku a tatínka už nepotřebuje. „Podezřívám ji z toho, že si hledá nové. A je z ní hrozná paní Kelišová,“ řekla eXtra.cz.

Miluše Bittnerová už roční dceru moc nezajímá

„Bety už začala běhat, je to teď s ní náročnější. Je z ní neulovitelná zvěř. Přijdeme na hřiště a dcera zmizí. Už mě nepotřebuje. Rodiče přestanou děti ve dvanácti letech zajímat, takže jsem s tím počítala. Jen jsem nečekala, že u nás to nastane o jedenáct let dřív,“ prozradila eXtra.cz nadsázku milující Miluše Bittnerová (43), která pro své názory nemá moc fanynek v řadách biomatek.

„Že malá běhá za dětmi, to je ještě dobré, ale chodí i za cizími dospělými. Trošku se bojím, jestli si nehledá nové rodiče. Dělá nám to oběma. Už se s ní pomalu bojím na hřiště jít. Je to prťavá Keliška. Sedí tam třeba spolu dvě maminky, pijí kafe a klábosí, a Betyna si k nim přisedne na lavičku a poslouchá je. Hrozně ji baví cizí hovory. Je zkrátka já a Renda natřetí,“ baví nás popisem svých rodičovských zážitků Miluška.

Betynka si našla nové rodiče v zoo

„Dcera je hodná, děti nemlátí nebo něco takového, ale když se rozhodne, že si s někým bude hrát, tak to tak bude a nejede přes to vlak. Dítě odchází, jde k mamince, Betynu to nicméně vůbec netrápí a jde za ním. Že by se bála starších dětí, to taky nehrozí. Je kamarádka se všemi,“ říká nevěřícně herečka a (nejen) rozhlasová moderátorka.

„Ráda bych řekla, že se v životě neztratí, ale fakt je, že ztratí. A hodně často. Byli jsme třeba v zoologické zahradě. V pavilonu šelem se Betynka nicméně rozhodla, že nás opustí, tak se sebrala a odešla,“ líčí.

Našla si tam jiné lidi s dítětem a šla s nimi. Volali jsme na ni, tak se ohlídla, přišlo mi, že jen mávla rukou, a pokračovala dál. Nevím, jestli bych jí neměla napsat cedulku, kam ji mají když tak vrátit,“ popisuje neuvěřitelné historky se šestnáctiměsíční dcerou.

Disciplinární řízení v mateřské škole

„Je mi jasné, že to s ní bude hodně velká zábava i v budoucnu. Už teď předem vymýšlím, jak se budu omlouvat profesorům ve škole, budu pořád na koberečku. Ale už ve školce budu chodit na disciplinární řízení,“ předehrává své domnělé obavy z budoucnosti herečka.

Ta má momentálně nazkoušená dvě nová představení, u nichž se čeká jen na otevření divadel. Prvním je muzikál Láska nebeská s písněmi Waldemera Matušky, druhým netradiční romantická komedie o manželském páru a psovi Sylvie.

„Představení je strašně dobré. Jsou tam manželé, kteří spolu žijí dvacet let, ona intelektuálka, kterou hraju já, pak pes, který vše komentuje. Lidé se budou smát i jim zároveň bude ouzko,“ dodala žena, kterou můžete znát i coby moderátorku talk show Na kafeečko našeho partnerského webu Lifee.cz.

Související články

Další články