Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Miluše Bittnerová (41) se stala maminkou: V utajení porodila zdravou holčičku

Miluše Bittnerová (41) se stala maminkou: V utajení porodila zdravou holčičku
Zdroj: Showpix
+ Dalších 5 fotografií
Radostná novina
V naprostém utajení se podařilo Miluši Bittnerové (41) přivést na svět své první dítě. Panoval strach, že by kvůli hereččině vyššímu věku mohly nastat komplikace. Minulý týden porodila zdravou holčičku. Víme, kolik měří, váží a jak se jmenuje!

Jedno z ostře sledovaných těhotenství dospělo ke šťastnému konci. Miluše Bittnerová (41) se minulý týden stala maminkou. První dceru porodila císařským řezem, dostala jméno Betynka.

"Dcera Betynka se narodila ve středu ráno s váhou 3150 gramů a délkou 50 centimetrů," prozradila Bittnerová Frekvenci 1, kde je moderátorkou.

Herečka prožívá nejšťastnější okamžiky života. "Ten pocit se nedá slovy popsat. Betynčin tatínek ji přivítal už na porodním sále. Všichni jsme zdraví a jsme rodina. Hormonální bouře ze mě udělala přecitlivělého jedince, který má štěstím neustále slzy na krajíčku a přiblblý úsměv,“ dodala s úsměvem.

Bittnerová rodila ve 41 letech a fanoušci měli strach, aby nenastaly komplikace. Naštěstí k nim nedošlo a Miluška se zařadila po bok dalších starších hvězd, které s mateřstvím nepospíchaly. Podat ruce si může třeba s těhotnou Petrou Němcovou (40) nebo Adrianou Sklenaříkovou (47).

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy