Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Milunu už za pípou neuvidíme: Hoštická hospoda ze Slunce, seno byla v aukci

Milunu už za pípou neuvidíme: Hoštická hospoda ze Slunce, seno byla v aukci
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Slunce, seno...
Hospoda Miluny, kterou hrála Petra Pyšová (52), z trilogie Slunce, seno... byla v elektronické aukci. Hospůdka v Hošticích, kterou mohou diváci vidět v televizi i několikrát do roka, se nabízela od 3 500 000 korun. Dokonce i Zdeněk Troška (66) prohlásil, že koupě tohoto podniku může ve správných rukách vynášet slušný zisk. Připomeňte si v galerii, jak to v hospodě vypadalo...

Hospoda v Hošticích, kterou zná celý národ z trilogie Slunce, seno..., byla do dnešního dne v elektronické aukci. Podnik už sice dávno není, co býval, turisté a zvědavci tam ale pořád s radostí zavítají. Vedení podniku bohužel nejspíš není tak snaživé, jak tomu bylo ve filmu, kdy hospodu vedla postava Miluna, kterou ztvárnila Petra Pyšová O aukci informoval deník Blesk

Do správných rukou

"Tak špatné to s jejím provozem nebude. Když v plné sezoně majitelé zavřou třeba ve dvě odpoledne a druhý den neotevřou vůbec, bez ohledu na turisty, něco je špatně," cituje Blesk Zdeňka Trošku, autora slavné trilogie a hoštického rodáka. "Kdyby se toho ujal opravdu někdo, kdo to umí a patřičně se tomu věnoval, mohl by si z toho udělat výnosný kšeft," vysvětluje autor a dodal, že hospoda je nová, vybavená a zahrada v ní je proměněna na odpočinkové místo pro grilování a popíjení.

Ze sedmi na polovinu

Během tří let se cena hospody ze sedmi milionů snížila na polovinu a dnes ji může zájemce pořídit za tři a půl milionu korun. A to k podniku náleží ještě obytná část se zahradou, odhadní cena tedy činí až osm milionů.

Blesk informoval i Luboš Přibyl, zástupce společnosti, která aukci nabízí: "Na prohlídce se nikdo podívat nebyl, ale to v aukci není určující. Přihlásit se může kdokoli, někomu postačí podívat se na fotky a k tomu si přečíst text. Takže nemohu říct, jaký zájem o nemovitost bude," přičemž podotkl, že aukce má smysl díky obyvatelné části a tomu, že je restaurace plně vybavena.

Neví se, zda byla nemovitost prodána, či se od nabídky odstoupilo, protože inzerát zmizel. Realitní makléř, který nabídku domu stáhl, byl již kontaktován redakcí eXtra.cz a čeká se na jeho vyjádření.

Související články

Další články