Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Milující otec celých 16 let natáčel svou dceru den po dni. Výsledné video vás dostane!

Otec, který zachytil každou vteřinu toho, jak jeho milovaná dcera roste, slaví se svým videem velké úspěchy. Děti svým rodičům rostou před očima a zanedlouho jsou z nich dospělí lidé. Frans Hofmeester zachytil celý vývoj své dcery Lotte. Od miminka až do jejích 16 let. Video je opravdu dojemné.

V roce 1999 se Frans z nizozemského Utrechtu rozhodl, že si natočí každý krůček ze života své dcery od narození a začal filmovat. Video točil každý den po dobu čtrnácti let. Každý den procházela tvář jeho dcery změnami a všechny má milující tatínek zachyceny.

Všechny krátké videoklipy dal poté dohromady a vznikl krátký unikátní časosběrný film, který se stal velkou senzací a hitem internetu. Oblíbili si jej lidé po celém světě. Dokonce se promítal i ve španělském národním muzeu Centro de Arte Reina Sofia.

Na YouTube ho vidělo už přes 30 milionů lidí.

Dceru natáčet nepřestal. V den, kdy oslavila 16. narozeniny, vydal druhý dokument s proměnami od jejích 14 let. Frans má ještě syna, kterého taky každý den posadil před kameru. Celých 11 let. Zdroj: Blesk.cz.

Kdo ví, jestli sám Frans tušil, že z toho bude jednou takový trhák a proslaví se díky tomu.

Na tyto skvosty se můžete podívat právě teď.

Mohlo by vás zajímat

Další články