Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Miluji tě, ale musím už jít, řekl muž své ženě a 4 dny po svatbě zemřel

Tohle je hodně smutný snímek.
Zdroj: facebook.com/Ashlee Jane Davies
Nejtěžší období v životě momentálně prožívá mladá maminka Ashlee. Její novopečený manžel podlehl rakovině. Bylo mu přitom pouhých 24 let.

Nyní se Ashlee se svým smutným příběhem svěřila veřejnosti. Mladý pár se kvůli pokročilému stádiu rakoviny chtěl co nejrychleji vzít. Předčasně proto celá rodina oslavila Vánoce i narozeniny roční dcerky.

Pak muž navždy odešel. Jeho poslední slova? Miluji tě, ale musím už jít… Ashlee se rázem zhroutil svět. Svého manžela Marcuse bezmezně milovala. Dala by všechno za to, aby ještě žil.

S Marcusem se Ashlee seznámila v únoru 2012. Už po prvním setkání se do něj bezhlavě zamilovala.

V místě, kde se poznali, byla tehdy Ashlee nová a potřebovala se zeptat na cestu. Marcus jí ochotně pomohl a nechal jí své číslo, aby mu napsala, že trefila domů.

Od té chvíle se stali nerozlučnou dvojkou. Po roce známosti se sestěhovali k sobě. Rok na to Ashlee zjistila, že je těhotná. Marcus byl štěstím bez sebe. Trval na tom, že s ní půjde na každou lékařskou prohlídku.

Než se miminko narodilo, všiml si Marcus na svém krku podivné boule. Lékaři tehdy řekli, že je to jen bolák a brzo zmizí. A tak šli starosti stranou a mladí rodiče se připravovali na příchod miminka.

Mezitím se ale boule stále zvětšovala. Marcus neváhal a navštívil doktora znovu. Ten měl pro něj zdrcující zprávu. Jednalo se o rakovinu.

To ale nebylo všechno. Lékaři jeho ženě oznámili, že má Marcus před sebou jen tři roky života. V tu ránu se Ashlee zhroutila. „To přece není možné, naše holčička potřebuje tatínka,“ běželo jí hlavou.

I když se Marcus snažil myslet pozitivně, věděl, že svůj boj prohraje. Rakovina se rozšířila do celého těla. Moc času už mu nezbývalo.

Marcus a Ashlee si řekli, že toho musí stihnout co nejvíc. Předčasně tak oslavili narozeniny jejich holčičky i Vánoce. Posledním přáním Marcuse bylo, aby si ho Ashlee vzala. A tak se konala i svatba. Sice všechno probíhalo u nemocničního lůžka, ale i tak to byla pro Ashlee nádherná chvíle.

Jen čtyři dny po svatbě Marcus navždy odešel. Než se tak stalo, stihl ještě říct své ženě: „Miluji tě, ale musím už jít.“

Ashlee na svou životní lásku nikdy nezapomene. Její dcera každý den ráno vstane a políbí fotku svého skvělého táty.

Související články

Další články