Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Milujete zadeček Amber Rose? Po tomhle vás to opravdu přejde! Co se to s ní jen stalo?!

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Pokud patříte mezi fanoušky velkých zadečků a kočiček BBW, tak se ani trochu nedivíme. Zadek je prostě základ. Pokud ho žena má jenom jeden, umí jej nosit a zároveň o něj dobře pečovat, není co řešit. Jenže pokud si děvče takové pozadí vypěstuje a pak je hrdě nosí, ale neumí se o něj starat, to už taková hitparáda není. Přesně to je i případ Amber Rose.

Amber patří mezi elitu ve světě ženských pozadí! Jenomže ouha! Když ji trochu svléknete, není to nic moc. Havaj je oblíbenou lokalitou celebrit, obzvláště v zimním období. A přesně tam se nám u bazénu vyvalila Amber. Pohled pro bohy, říkáte si? Ani omylem! Královna zadečků nás tedy pěkně zklamala!

Je vidět, že ne všechno je zlato, co se třpytí, je pořekadlo stále platící. Nejen že její stehna a pozadí oplývají celulitidou, ale bříško jí pěkně přetéká a obří ňadra také v bikinách drží jen na dobré slovo.

No, zdá se, že by tu na sobě měl někdo zamakat. Nezdravý životní styl se na ženských křivkách zkrátka může podepsat Místo válení na pláži by si Amber měla jít dát trochu kardia a hlavně by měla pořádně dřepovat!

Související články

Další články