Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Milujete vánoční pohádku Grinch? Takhle dnes vypadá holčička, která hrála hlavní postavu!

Zdroj: imdb
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Těšíte se na Vánoce a pohádky, které jsou neodmyslitelnou součástí těchto svátků? Pokud jste milovníci filmu Grinch, bude vás rozhodně zajímat proměna hlavní hrdinky, roztomilé holčičky Cindy Lou Who, vlastním jménem Taylor Momsen (25).

Coby sedmiletá si střihla roli vedle Jima Carreyho a objevila se ve vánoční fantasy Grinch. Dnes je Taylor Momsen pětadvacet let. S copatou holkou má ale společné už jen to jméno.

Jako náctiletá se blýskla v oblíbeném seriálu Super Drbna a následně hereckou kariéru pověsila na hřebík. V roce 2008 se jako frontwoman kapely The Pretty Reckless stala rockerkou na plný úvazek S čímž samozřejmě souvisí i divoké večírky a drsná image. Bez černě namalovaných očí, vysokých podpatků a cigarety ji dnes už skoro ani neuvidíte.

Jelikož jsou ale rockerky na dnešní scéně nedostatkovým zbožím, vlastně to vůbec nevadí. Na rozdíl od jiných bývalých dětských hvězd Taylor aspoň neskončila ve vodách plytkého popu a je svá. Občas se také ještě věnuje modelingu, ale už to dávno není malá roztomilá holčička s culíky.

Související články

Další články