Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milujete moře a vše, co s ním souvisí? Zařiďte si byt v jeho stylu

Nechte se inspirovat.
Zdroj: homelove.cz
+ Další fotografie
Máte rádi moře, slunce a pláže? Toužíte po pohodlném a útulném bytečku, který vám bude připomínat mořský svět? Chcete se cítit jako na pláži nebo na dně mořském? Nechte se inspirovat jedním interiérem v Polsku. Tento apartmán objevil web homelove.cz.

Modré akcenty, mušle, kamínky, mořská tráva. Pokud vás tyto věci oslovují, podívejte se na následující byt. Majitelé této nemovitosti totiž milují moře a vše, co s ním souvisí. Tak si svůj domov zařídili tak, aby jim ho připomínal.

Obývací pokoj je velmi prostorný a je spojený s jídelnou. Omítnutá je jenom jedna stěna, můžete tak vidět jenom cihly. Obývák je laděn do bílé barvy. V obývací zóně můžete vidět i krb, originální konferenční stolek, moderní pohovku, černobílý kobereček. Doplňky jako deka a polštářky jsou samozřejmě laděny do světle modré barvy.

Kuchyně je celá v šedomodré barvě, aby nepůsobila monotónně. Jsou do ní přidány i nějaké výrazné černé prvky. Celkový dojem je opravdu neotřelý. Vařit v ní je úplná fantazie. A určitě si v ní pochutnáte i na něčem jiném než na mořských plodech.

V jídelním koutě vidíte pohodlné židle, které jsou rozestavěny kolem dřevěného stolu. Můžete zde pozvat svoje přátele a uvařit jim nějakou tu delikatesu. Za pozornost stojí také bílá kredenc a industriální lustr.

Na fotografiích můžete vidět i domácí kancelář, kde se vám bude pracovat jedna báseň. Najdete zde i pohodlnou válendu, na které se skvěle odpočívá.

Související články

Další články